KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16374274
nr 1637 4274
Gull-Britt Karlsson
(f. 1942), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 2/30, daterad -86. Bildmått: 33x25 cm, yttermått inklusive ram: 52x42 cm
Gull-Britt Karlsson, svensk bildkonstnär född 1942.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 26 augusti 2024
kl 18:31:28
26/8 16:13:11
Gull-Britt Karlsson
Läs mer om Gull-Britt Karlsson
Gull-Britt Karlsson
nr 1637 4274
Gull-Britt Karlsson
(f. 1942), Sverige
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 100 kr |
måndag 26 augusti 2024 |
| 26/8 16:13:11 | 1 | Vinnande bud |
Gull-Britt Karlsson
Gull-Britt Karlsson, svensk bildkonstnär född 1942.Läs mer om Gull-Britt Karlsson